תיקון דלתות הזזה

אנחנו עובדים 24/7 חייגו עכשיו 050-5533392​

דלתות הזזה משמשות לא מעט מבנים וחדרים, בין אם מדובר על מבני מגורים, מבני ציבור, מבני עסקים ועוד. אם דלת הזזה עובדת בצורה לא תקינה אזי שיש לכך סיבות שונות שצריך להתייחס ולשים לב אליהן, על מנת שיהיה ניתן לתקן את הבעיה ולהחזיר את הדלת לתפקוד רגיל.

דלתות הזזה נפוצות להתקנה בזכות מספר סיבות. ראשית, הן תופסות פחות נפח ופחות מקום ביחס לדלתות רגילות. שנית, הן יכולות להיכנס אל תוך "כיס" בקיר, מה שיכול להשתלב עם העיצוב של המקום. שלישית, אפשר שהן יהיו יותר בטוחות לשימוש. ארבע, ניתן למצוא דלתות הזזה חזקות ואיכותיות, אשר יכולות למנוע כניסה של גורמים לא מורשים אל המקום.

כאמור, בשביל שנוכל ליהנות מהדלת, אנחנו צריכים לדעת כיצד לאבחן את הבעיות הנפוצות שעלולות להיווצר וכיצד לטפל בהן בצורה אפקטיבית ונכונה. לשם כך, עלינו לשכור אנשי מקצוע שמתמחים בתיקון דלתות באופן כללי ובפרט בדלתות הזזה.

תיקון דלת הזזה מתבצעת בעזרת איש מקצוע מומחה לתיקון דלתות זכוכית! לחצו כאן או חייגו 050-5533392​

תקלות נפוצות בדלתות הזזה

בין אם מדובר על דלת הזזה אלומיניום או דלת הזזה מזכוכית או כל דלת הזזה אחרת, אזי שהתקלות אשר עלולות להיווצר בהן, יכולות למנוע מאיתנו את האפשרות להשתמש בדלת בצורה סדירה, זאת אומרת לפתוח ולסגור, באופן שלא ידרוש מאיתנו להפעיל יותר מדי כוח או לחילופין, באופן שלא נוכל לבצע את הפעולה כפי שהיא אמורה להתבצע.

תיקון דלת הזזה אלומיניום 

 דלתות הזזה אלומיניום מותקנות הן במבני מגורים, הן במבנים ציבוריים והן במבנים עסקיים. מדובר על דלתות חזקות ואיכותיות שיכולות להחזיק מעמד זמן רב. עם זאת, ייתכן מאוד שאנחנו נגלה שורה של תקלות בדלת אשר מחייבות תיקון מיידי של איש מקצוע.

בין התקלות הנפוצות אפשר למצוא, בעיה בגלגלים ובמסילות של הדלת, בעיה בידיות ומנעולים שלה, קושי לסגור את הדלת בצורה חלקה או לפתוח אותה מבלי שהיא תתקע. כל אחת מהבעיות, באופן טבעי, יכולה לפגוע ביכולת שלנו לפתוח ולסגור אותה כפי שאנחנו רוצים.

תיקון דלת הזזה מזכוכית 

דלתות הזזה מזכוכית פופולריות מאוד להתקנה במרפסות, פתוחות ומקורות, בין אם זה במבני מגורים ובין אם זה במבנים אחרים. מדובר על דלתות הפועלות כמו כל דלת הזזה אחרת, קרי על גלגלים ומסילות ומאפשרות תנועה חלקה של הדלת לצורך פתיחה או סגירה.

אם מתגלה תקלה, אזי שהיא עלולה למנוע מאיתנו אפשרות לפתוח ולסגור אותה כפי שאנחנו מצפים. מעבר לכך, ייתכן מאוד שתהיה זו בעיה אשר גורמת לנזק בעיצוב הדלת וביכולת שלנו להשתמש בה בצורה בטוחה, מבלי לסכן את עצמנו ואת הסביבה.

תיקון דלתות הזזה למרפסת

כאמור, דלתות הזזה נחשבות פופולאריות מאוד להתקנה במרפסות, הן כשמדובר על מרפסת פנימית, מקורה, והן כשמדובר על דלת המפרידה בין שטח מקורה לבין מרפסת חיצונית, פתוחה. אפשר למצוא דלתות כאלו, במבני מגורים, מבנים עסקים כמו מסעדות, בתי קפה, משרדים ועוד.

על מנת לאפשר שימוש סדיר בדלת הזזה, אנחנו צריכים להזמין איש מקצוע שיהיה מסוגל לאבחן את הבעיה ולזהות האם יש צורך להחליף רכיב מסוים או שהבעיה מחייבת אך ורק טיפול ברכיב הקיים. בהחלט ייתכן שמדובר ברכיב שהמבנה המקורי שלו השתנה, נשחק או שצבר לכלוך אשר מונע אפשרות להשתמש בו בצורה סדירה.

למה כדאי לפנות למקצוענים של Fixdoor?

בשביל לתקן דלתות הזזה, יהיה נכון מצידנו לשכור אנשי מקצוע שמתמחים בכך. אנחנו ב- Fixdoor מתמחים בתיקון דלתות הזזה ובדלתות זכוכית בפרט! התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לתת לכם שירות מקצועי ובמחירים ללא תחרות! 

 

מעוניינים לדעת מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן