מחזיר דלת רצפתי – החלפת משאבה רצפתית

אנחנו עובדים 24/7 חייגו עכשיו 050-5533392​

מחזיר הדלת שחוק? יש לא מעט סיבות לכך. התקשרו אלינו עכשיו ונשמח לתת לכם את הפתרון הטוב ביותר בשבילכם! חייגו עכשיו 

כאשר מדברים על תיקון דלתות זכוכית, ברוב הפעמים הבעיה נמצאת בציר התחתון של הדלת. מכיוון שהציר התחתון של הדלת (נקרא גם מחזיר הדלת) בנוי ממשאבה רצפתית, לעיתים המשאבה הרצפתית יוצאת מכיוון ויש צורך להחזיר אותה למצב תקין.

מהי משאבה רצפתית לדלת זכוכית?

בדלתות זכוכית יש חשיבות רבה לציר הדלת, בדלתות זכוכית משתמשים בדרך כלל בצירי דלתות אחרים משום שדלת זאת עשויה מזכוכית והיא צריכה לעמוד במשקל ובעומסים רבים (לרוב דלתות אלו מותקנות במשרדים, קליניקות וחנויות אשר לאלו יש תנועה רבה של פתיחה וסגירת הדלת) המשאבה הרצפתית יושבת מתחת לציר התחתון של הדלת, בתוך שקע ברצפה של כ-20 ס"מ והיא בעצם דואגת לפעילות תקינה של פתיחת הדלת וטריקה איטית ומבוקרת כך שלא תטרק בחוזקה ותפגע בזכוכית הדלת.  מחזיר הדלת הרצפתי בנוי מכמה רכיבים מכאניים וניתן לראות היום כמעט בכל דלת משרדית, קליניקות וחנויות את המערכת המכאנית הזאת.

 

מחזירי דלתות משמשים בעיקר במבני מסחר וציבור, אך גם בבתים. יש להם שימושים רבים, ובראשם לאפשר לדלתות להיסגר מעצמן כדי להגביל ולשלוט בכניסה מבוקרת של אנשים לעסק או לבית.

אילו נושאים יש לקחת בחשבון בבחירת מחזיר דלת?

לפני בחירת מחזיר דלת, כדאי לקחת בחשבון את הנושאים הבאים: משקל הדלת, רוחב הדלת, תדירות פתיחת הדלת, דרישות השימוש, סביבת השימוש וכו'.
משקל הדלת ורוחב הדלת הם התנאים המוקדמים לבחירת דגם מחזיר הדלת. בדרך כלל, אם משקל הדלת קטן, הכוח שאנחנו צריכים הוא קטן. קל לפתוח את הדלת.
תדירות פתיחת הדלת קשורה במידה רבה לדרישות האיכות של המוצר.
סגירת הדלת נדרשת לבצע איטום של הכניסה וללא נזילת שמן מצד מחזיר הדלת. המפתח הוא הטכנולוגיה והחומר של מחזיר הדלת; מחזירי דלתות יכולים לשמש אותנו המון שנים, על מנת להבטיח שימוש ארוך טווח ותקין לאחר ההתקנה מומלץ פעם בכמה חודשים להזמין איש מקצוע שמתמחה בדלתות זכוכית ומחזירי דלתות בפרט. תחזוקה שוטפת תאריך את חיי המשאבה לטווח של שנים.

מהן דרישות השימוש של מחזיר דלת?

  • האם יש צורך בפונקציית עצירת דלת אוטומטית לאחר פתיחת הדלת?
  • טריקה שקטה
  • סגירה איטית עד לטריקת הדלת
  • ניתן לכוון את כוח הסגירה בעזרת כיוון דלת זכוכית

מתי נצטרך להחליף משאבה רצפתית לדלת?

משאבה רצפתית או מחזיר דלת היא מערכת מכאנית אשר בנויה מכמה רכיבים. כמו בכל מערכת מכאנית, גם במערכת הזאת חשוב לבצע עבודות תחזוקה כל כמה חודשים. כאשר מחזיר השמן במשאבה אינו תקין, הדבר גורם לדלת הזכוכית להיטרק בחוזקה, להינעל על האצבעות, לפגוע במנגנון הנעילה של הדלת ובהרבה מצבים גם לגרום לזכוכית להישבר או להיסדק עקב חוסר שליטה בטריקת הדלת.

במצב כזה, יש לפנות למומחים שלנו על מנת לבצע החלפה של משאבה רצפתית! לחצו כאן או חייגו 050-5533392​

איך נדע איזו משאבה רצפתית אנחנו צריכים?

אל חשש, הצוות המקצועי שלנו יודע בדיוק איזו משאבה תתאים לדלת שלכם. כל דלת היא שונה מבחינת הגודל ומבחינת עומס המשקל שלה כך גם סוגי מחזירי הדלתות. יש הבדל בין אם זאת דלת של משרד קטן המחזיר 12 עובדים לבין קליניקה או לובי שבו עוברים מאות אנשים בכל יום.  תוכלו להתייעץ איתנו ונשמח לעזור לכם לבחור את המשאבה המתאימה לדלת שלכם.

 

תחזוקה שוטפת של משאבה רצפתית (מחזיר דלת)

יש לדאוג על טיפול שוטף אחת לכמה חודשים. בדר"כ בעל המקצוע מגיע ומפרק את מנגנון המערכת ומורח גריז. פעולה אשר גורמת למשאבה לפעילות תקינה ושמירה על שאר מכלולי הדלת.

 

מה המחיר של מחזיר דלת רצפתית?

המחיר משתנה בהתאם לסוג מחזיר הדלת. ברגע שנדע בדיוק על איזה דלת זכוכית מדובר נוכל לתת לכם הצעת מחיר בהתאם. לרוב המחיר מתחיל מ600 ש"ח להחלפת משאבה רצפתית.

 

החלפת משאבה רצפתית עם המומחים של Fixdoor

צוות המומחים שלנו בעלי ניסיון רב בתחום ובפרט על החלפת משאבה רצפתית. אל תתפשרו על מקצועיות וניסיון ופנו אלינו עוד היום!

מעוניינים לדעת מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן