תיקון דלת מרפסת מזכוכית

אנחנו עובדים 24/7 חייגו עכשיו 050-5533392​

דלת המרפסת שלכם אינה עובדת בצורה תקינה? יש לא מעט סיבות לכך. יכול להיות שהמסילה של הדלת איננה תקינה, יכול להיות שמחזיר הרצפה איננו תקין, יכול להיות גם שיש בעיה בדלת עצמה. איש מקצוע שמתמחה בתיקון דלתות מרפסת זכוכית, ידע לאבחן את הבעיה ולטפל בה בצורה נכונה.

תיקון דלת מרפסת מזכוכית בעזרת איש מקצוע מומחה לתיקון דלתות זכוכית! לחצו כאן או חייגו 054-8394216

דלתות הזזה מזכוכית

תיקון דלת מרפסת מזכוכית היא דבר חיוני, לא רק בשביל שאנחנו נוכל להשתמש בדלת כפי שאנחנו אמורים, על פי הייעוד המקורי שלה, אלא גם בשביל שאנחנו נוכל להשתמש בה בצורה בטוחה, מבלי שיגרם נזק, לא לדלת, לא לרצפה או לחלקים אחרים אליה היא מחוברת, וכמובן לא לכל מי שאמור להשתמש בה, בין אם מדובר על דיירים בבית, עובדים בעסק או כל גורם אחר שמשתמש במבנה.

כפי שאנחנו יכולים להבין, אפשר להתקין דלת מרפסת מזכוכית במבנים מסוגים שונים, הן מבנים פרטיים, משרדים, מבנים מסחריים, מסעדות ובתי קפה, בתי הארחה ובתי מלון ומבנים אחרים. אפשר שהדלת תותקן במרפסת הראשית ואפשר שהיא תותקן במרפסת שירות או במרפסות של חדרי שינה.

תקלות נפוצות בדלת מרפסת זכוכית

כאמור אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של תקלות נפוצות בדלת זכוכית. בניגוד למה שהרבה אנשים נוטים לחשוב, הדלת איננה מקשה אחת ואיננה מכילה רק זכוכית, אלא יש בה חלקים שונים שכל אחד מהם משפיע על התפקוד שלה ועל היכולת שלנו להשתמש בה בצורה סדירה. אם אחד מהם מתקלקל, אזי שאנחנו נתקשה להשתמש בה בצורה סדירה.

דלת זכוכית שלא נסגרת בצורה חלקה – אחת הבעיות הנפוצות בדלת זכוכית היא, שהדלת אינה נסגרת בצורה בטוחה. זה יכול לקרות כתוצאה מכך שמחזיר הדלת המותקן בחלק התחתון שלה, איננו תקין, ולכן כשמנסים לסגור את הדלת, הרבה פעמים היא נטרקת חזק ולא נסגרת בהדרגתיות ובצורה עדינה.

תקלה שכזו יכולה גם לגרום נזק לדלת וגם להוות סכנה בטיחותית למי שמשתמש בה, שכן טריקה חזקה מדי עלולה לגרום לשבר או סדק בזכוכית. לכן חשוב לתקן חלק זה או להחליף אותו בחלק חדש ותקין שיאפשר שימוש בטוח בדלת.

תקלה במנעול של הדלת – אם אנחנו מבקשים לנעול את הדלת, על מנת שאנשים לא יוכלו להיכנס אל המקום, בין אם זו נעילה פנימית ובין אם זו נעילה חיצונית, הרי שהמנעול צריך להיות תקין. אם זה לא המצב, אז יש צורך לבדוק את המנגנון של הדלת ולהחליף את המנעול שלה. רצוי לעשות זאת בהקדם, על מנת שלא יווצר מצב שגורמים זרים ולא מורשים יוכלו להיכנס בקלות, ללא הפרעה.

תיקון דלת מרפסת זכוכית לבית

באופן טבעי, דלת מרפסת מותקנת בצורה שכיחה במבני מגורים, הן בבתים פרטיים והן בדירות בבנייני מגורים. התיקון הוא הכרחי בשביל שנוכל להשתמש בדלת כפי שאנחנו רוצים ומצפים, וכן בשביל שהדלת לא תהווה סכנה בטיחותית לכל מי שרוצה להשתמש בה. התיקון יאפשר לנו גם להימנע מהצורך להחליף את הדלת הישנה בדלת חדשה.

תיקון דלת מרפסת זכוכית לעסק

בהרבה מאוד עסקים, חנויות, משרדים ומבנים אחרים ישנן דלתות זכוכית המותקנות במרפסות, ובמקרה של תקלה מסוימת, יהיה עלינו לתקן את הדלת בשביל שנוכל להמשיך ולעשות בה שימוש, וכן בשביל שנוכל לשמור על כך שאף גורם זר לא יוכל להיכנס אל תוך העסק.

למה חשוב לפנות לאנשי מקצוע מנוסים בתחום

חשוב לפנות לאנשי מקצוע מנוסים, על מנת שאנחנו נוכל ליהנות מהשירות הטוב והמקצועי ביותר, ונוכל לפתור את הבעיה כפי שאנחנו רוצים, בצורה מדויקת ומלאה.

מעוניינים לדעת מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן