תיקון דלת ויטרינה

אנחנו עובדים 24/7 חייגו עכשיו 050-5533392​

דלת הויטרינה במרפסת של הבית או של העסק, איננה עובדת בצורה תקינה? זה הזמן להכיר את הסיבות לכך ולדעת מי יכול לעזור לכם להתמודד עם התקלה ולפתור אותה. כך תוכלו להחזיר אותה לשימוש סדיר ולחזור להשתמש בה כפי שאתם מצפים.

תיקון דלת ויטרינה הוא חיוני, הן בשביל שנוכל להשתמש בה כפי שאנחנו מצפים ורוצים, אך גם בשביל שנוכל להימנע ממקרים שעלולים לגרום נזק פיזי או נזק אחר. מאחר ומדובר בדלת זכוכית, אזי שאם היא לא תעבוד בצורה תקינה, זה יכול להשפיע עלינו בצורות שונות ומגוונות.

תיקון דלת ויטרינה מתבצעת בעזרת איש מקצוע מומחה לתיקון דלתות זכוכית! לחצו כאן או חייגו 054-8394216

דלת ויטרינה

תקלות נפוצות בדלת ויטרינה

דלת ויטרינה לא ננעלת

 אחת הבעיות הנפוצות ביותר בדלתות בכלל ובפרט בדלת ויטרינה בבית או בעסק, היא חוסר היכולת לנעול אותה כמו שצריך. בעיה זו יכול להשפיע על תחושת הביטחון שלנו, ויכולה לגרום לאנשים זרים, לא מורשים, להיכנס אל המקום ללא שום בעיה.

יכולות להיות סיבות רבות לכך שדלת ויטרינה לא ננעלת. למשל, בעיה במנעול הדלת, בעיה בצילינדרים שלה, בעיה בגלגלים או במסילות של הדלת אשר מונעות ממנה להגיע עד למשקוף ועוד. חשוב לאבחן את הבעיה היטב לפני שמטפלים בדלת, בשביל שיהיה ניתן לפתור אותה ולא לייצר בעיה אחרת במקום.

החלפת גלגלי ויטרינה

מדובר על בעיה הנובעת כתוצאה משחיקה, בלאי, לכלוך, חדירה של מים ומסיבות אחרות. במקרה כזה, הגלגלים פשוט לא מאפשרים לדלת לנוע קדימה ואחורה, ואז יש צורך להחליף אותם. אפשר לעשות זאת בצורה פשוטה על ידי הרמת הדלת והחלפת הגלגלים. ייתכן מאוד ויהיה צורך להחליף את כל הגלגלים וייתכן ויהיה צורך להחליף רק חלק מהם.

מעבר לכך, ייתכן מאוד שהבעיה איננה בהכרח בגלגלים אלא במסילות, אז יש צורך לנקות אותן היטב ולבדוק אם הן תקינות. על מנת שהבעיה לא תחזור, יהיה נכון להחליף גם את הגלגלים ולייצר מצב חדש לגמרי.

תיקון דלת ויטרינה למרפסת

תיקון דלת ויטרינה למרפסת הוא הכרחי, בין אם מדובר בדלת הממוקמת בבית פרטי, דירה, בית עסק ובכל מקום אחר. דלת המרפסת היא זו שמפרידה בין חלק זה לחלקים אחרים בבית, למשל, סלון וחדרי שינה.

תיקון הדלת אפשרי במידה ומאבחנים את הבעיה בשלב מוקדם ומטפלים בה. כך מונעים את הצורך להחליף את הדלת בחדשה. ניתן לבצע את התיקון אחרי שבוחנים את אופי השימוש בדלת ולאחר מכן מחליפים את הרכיבים התקולים.

תיקון דלת ויטרינה לחנות

דלתות ויטרינה בחנויות, מתקלקלות מסיבות רבות. למשל, כתוצאה משחיקה ובלאי, אך הן גם יכולות להתקלקל כתוצאה מניסיון של גורמים זרים לפרוץ אותה. מאחר והדלת מגינה על החנות והמלאי שנמצא בתוכה, יש לבצע את התיקון כמה שיותר מהר, על מנת שיהיה ניתן לשמור עליה ועל כל מה שנמצא בתוכה.

למה חשוב לפנות לאנשי מקצוע מנוסים בתחום

אנחנו ב- פיקסדור מתמחים בתיקון דלתות ויטרינה. בעלי מקצועיות וידע עם כל הכלים הנדרשים בשביל לבצע את התיקונים הרלוונטיים בהתאם לאופי התקלה.

אם גם אתם רוצים לישון בשקט ובידיעה שדלת הויטרינה בבית או בעסק שלכם תקינה, פנו אלינו עוד היום!

מעוניינים לדעת מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן