תיקון דלתות כניסה לבניין

אנחנו עובדים 24/7 חייגו עכשיו 050-5533392​

דלת הכניסה בבניין המגורים או בבית העסק שלכם לא עובדת בצורה ראויה? יש המון סיבות לכך. חשוב להכיר אותן ולדעת מי יכול לטפל בבעיה על מנת שתוכלו לחזור ולהשתמש בדלת בצורה סדירה ובטוחה.

תיקון דלתות כניסה לבניין הוא דבר שחשוב לבצע כמה שיותר מהר, הן בשביל תחושת ההגנה, על מנת שזרים ואנשים לא מורשים לא יוכלו להיכנס אל המבנה ללא אישור, הן בשביל תחושת הבטיחות עבור כל מי שעובר דרך הדלת בכניסה או ביציאה, ועל מנת להימנע ממצב בו הדלת איננה נפתחת, ואז אתם עלולים למצוא את עצמכם תקועים בתוך המבנה או מחוצה לה.

תיקון דלת כניסה לבניין מתבצעת בעזרת איש מקצוע מומחה לתיקון דלתות זכוכית! לחצו כאן או חייגו 050-5533392​

מה הן התקלות הנפוצות בדלת כניסה לבניין

חשוב לדעת, דלת כניסה לבניין יכולה להתקלקל מסיבות רבות. זה יכול לנבוע מבלאי שגרתי הנובע מתדירות השימוש בדלת, תחזוקה לא נכונה, חבלה מכוונת, טעות אנוש ועוד. התקלה יכולה להיווצר במקומות שונים בדלת ולהשפיע בצורות אחרות.

למשל, התקלה יכולה להשפיע על אופי הפתיחה של הדלת, אופי הסגירה, עוצמת הפתיחה והסגירה, שחיקה של מרכיבים שונים בדלת ועוד. חשוב מאוד לתקן את הדלת כמה שיותר מהר, בשביל שהמצב לא יחמיר ואז יהיה צורך לבצע שינוי מהותי יותר, הן בדלת והן במרכיבים אחרים הקשורים אליה.

בין התקלות הנפוצות, אנחנו יכולים למצוא מקרים של מנעול שבור או תקול, צילינדר לא תקין, מחזיר רצפה מקולקל, צירים לא מחוזקים, ידיות לא מחוזקות, וכן אנחנו יכולים לגלות מקרים בהם הדלת, כאמור, לא ננעלת בצורה נכונה או לא נפתחה בצורה חלקה. כל תקלה שכזו, משפיעה באופן כזה או אחר על השימוש בדלת.

מה עושים במקרה של תקלה בדלתות כניסה?

אין זה משנה אם מדובר בדלתות כניסה לבניין מגורים או לבניין אחר, אנחנו צריכים להקפיד ולהזמין איש מקצוע שמתמחה בתיקון דלתות כניסה כמה שיותר מהר. מוטב לא לנסות ולתקן את הבעיה בעצמנו, מאחר וסביר להניח, בלי ידע מקצועי ובלי ציוד מתאים, אנחנו לא נוכל לטפל בבעיה בצורה מקצועית.

במקרה של תקלה, איש מקצוע מנוסה יבחן את הדלת, יאבחן את מקור הבעיה ויחליט כיצד לטפל בה. ייתכן מאוד שכל מה שיידרש לעשות זה לחזק את המרכיבים השונים או לשמן אותם. במקרים מורכבים יותר, כמו למשל צילינדר לא תקין, מנעול שבור או בעיות אחרות, אזי שהוא יצטרך להחליף את הרכיב ברכיב חדש.

יהיו מקרים בהם הוא יצטרך לנתק את הדלת, להרים אותה או להוציא אותה ממקומה בשביל שיהיה אפשר לבצע את השינוי, אך יהיו מקרים, בהם זה לא יידרש. למשל, במקרים של החלפת מנעול. בכל מקרה, חשוב לשים לב בסוף התהליך, שהרכיב החדש פועל כראוי בצורה טובה, וכן שהדלת הוחזרה למקום ואפשר לחזור ולהשתמש בה, בין אם זה כשפותחים ובין אם זה כשסוגרים אותה.

תיקון דלתות כניסה לבניין – מה החשיבות לכך?

ראשית כל, דלת הכניסה של הבניין משמשת לאבטחת הבניין והיא מונעת מאנשים זרים להיכנס ללא הרשאה מתאימה. חשוב שדלת הכניסה תהיה תקינה ותפעל בצורה מיטבית.

היכן משתמשים במערכות כניסה לדלת?

ניתן להתקין מערכת כניסה לדלת בכל סוג של בניין. המערכת המתאימה לבניין שלך תלויה בצרכי התשתית והגישה שלו.

דלתות כניסה לבניינים נמצאות בדרך כלל ב:

  • דירות: כל דירה זקוקה למערכת כניסה לדלת או אינטרקום. הם שומרים על אבטחת הבניין תוך הבטחה שמבקרים יכולים לבקש בקלות גישה מהתושבים.
  • עסקים ומשרדים: דלתות כניסה מסחריות הן אידיאליות עבור בנייני משרדים וסוגים אחרים של עסקים. מערכת כניסה ללא מפתח לעסקים מקלה על הדיירים והעובדים לבוא וללכת מבלי לדאוג לסחוב מפתחות או שלבים.
  • ישובים סגורים: ניתן להתקין מערכות כניסה לדלתות אפילו בכניסות סגורות של נכסים רב משפחתיים ומסחריים כאחד.
  • מבני תעשייה: נכסים כמו מתקני אחסון עצמיים ומחסנים נהנים גם ממערכת כניסה לדלת כדי להבטיח שרק אנשים מורשים יכולים להיכנס לבניין.

 תיקון דלת כניסה לבניין עם המומחים של Fixdoor!

אם נתקלתם בבעיה בדלת הכניסה בבניין שלכם, זה הזמן לדבר עם המומחים שלנו! הצוות המקצועי שלנו בעל ניסיון רב בתיקון וטיפול בדלתות כניסה לבניין בין אם זה החלפת צילינדר, החלפת מנעול לדלת זכוכית, תיקון מנגנון הדלת או התקנת מחזיר דלת הידראולי.

 

מעוניינים לדעת מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן