מחזיר דלת הידראולי

אנחנו עובדים 24/7 חייגו עכשיו 050-5533392​

מחזירי דלת הידראוליים הם הנפוצים ביותר בפתיחה וסגירה של דלתות הזכוכית. מחזירי דלת הם אוניברסלים ומתאימים לרוב סוגי הדלתות. המערכת פועלת בעזרת נוזל שמן. מחזיר דלת הידראולי מאפשר לדלת להישאר פתוחה בזווית של 90 מעלות וכאשר נותנים דחיפה קלה, היא חוזרת למצב של טריקה איטית וסגירת הדלת. מערכת הבריחים של מחזיר הדלת ההידראולי מצוידת במערכת בריח הניתנת לשליטה כדי להגדיל או להגביל את התנגדות הסגירה של דלתות מפני רוח או אטימות הדלת.

התקנת מחזיר דלת הידראולי מתבצעת בעזרת איש מקצוע מומחה לתיקון דלתות זכוכית! לחצו כאן או חייגו 050-5533392​

 

מהם סוגי מחזירי הדלת ההידראולים הנפוצים ביותר?

קיימים 2 סוגים נפוצים של מחזירי דלת. הראשון הוא מחזיר דלת שיושב בחלק העליון של הדלת ומתחבר למשקוף. הסוג השני הוא מחזיר דלת הידראולי רצפתי הנמצא בתוך שקע ברצפה של כ-20 ס"מ ואינו נראה לעין.

מחזיר דלת הידראולי עליון

מחזיר הדלת העליון הוא מתקן הידראולי דמוי קפיץ על ראש הדלת. כאשר הדלת נפתחת, ניתן לסגור אותה אוטומטית על ידי דחיפה קלה. תפקידו לגרום לדלת לחזור למצב הסגירה במהירות מבוקרת וללא טריקה חזקה שעלולה לגרום נזק לדלת הזכוכית למשל. לרוב מחזירי הדלת מותקנים בדלתות זכוכית למשל במשרדים, קליניקות וגם בלובי של בניינים. ניתן לכוון את המערכת ולהקטין או להגדיל את עוצמת סגירת הדלת.

מחזיר דלת הידראולי רצפתי

נקרא גם משאבה הידראולית, מחזיר דלת רצפתי, סוגר דלת רצפתי. תפקידו לשמש כציר תחתון לדלת הזכוכית בנוסף לציר הדלת העליון. מחזיר דלת רצפתי מאפשר לדלת לנוע בצורה מבוקרת וחלקה. עוזר לדלת  להיסגר בצורה איטית וללא טריקה שיכולה לגרום נזק לזכוכית הדלת. על מחזיר דלת הידראולי רצפתי מופעל לחץ רב ועומס בשביל משקל הדלת ובשל שימושו הרבה היומיומי, לדוגמא דלת משרדית או קליניקה שמקבלת מאות אנשים ביום. לכן חשוב להשתמש במחזיר דלת איכותי ולא להתפשר כאשר מדובר בדלת עם שימוש מסיבי.

איך מתקינים מחזיר דלת הידראולי?

ראשית יש לציין, לא מומלץ להתקין מחזירי דלתות בעצמכם! יש להתייעץ עם בעל מקצוע שמומחה בהתקנת מחזיר דלת. הסיבות לכך הם שהדלת נושאת משקל ועומס בעיקר אם מדובר על דלתות זכוכית. לכן התקנה שהיא לא מקצועית יכולה להביא לקריסת גובה הדלת ושפשוף הדלת ברצפה. מקרים נוספים שיכולים לקרות הם שבירת שאר מכלולי הדלת כולל שבירת זכוכית הדלת.

בנוסף, על מנת להתקין מחזיר דלת עליכם להשתמש בכלי עבודה ייעודים לכך.

לייעוץ חינם או הזמנת התקנה חייגו 050-5533392​

מהם מחזירי שמן לדלתות?

מחזירי השמן במחזירי הדלתות הם למעשה המנגנון מאחורי הפתיחה והסגירה של הדלת באופן אוטומטי ובצורה איטית ומבוקרת למניעת טריקת הדלת.

מהם המאפיינים של מחזירי שמן לדלתות?

  • פעולה מכנית – בניגוד לפעולה חשמלית, מחזיר השמן עובד על מנגנון שהוא לא חשמלי ומבצע את העבודה בצורה מצויינת וזהו פתרון זול מאשר סגירה חשמלית.
  • תחזוקה – תחזוקה שוטפת אחת לכמה חודשים. יש להזמין בעל מקצוע מומחה אשר יבדוק את תקינות מחזיר הדלת ויבדוק שאין נזילות ממחזיר השמן.

 

מהם היתרונות בהתקנת מחזיר דלת הידראולי?

כמעט לכל משרד או עסק שתלכו, תמצאו את עצמכם עוברים דרך דלתות זכוכית. היום דלתות זכוכית הם הכי נפוצות במשרדים ובתי עסק משום שהם נותנים מראה אלגנטי ואסתטי לבית העסק.

היתרונות של התקנת מחזיר דלת הידרואלי הם:

  • שליטה מבוקרת בפתיחה וסגירת הדלת – מונע מהדלת להיטרק בצורה חזקה.
  • ניתן לבצע כיוון לדלת – בעזרת המנגנון ניתן לכוון את פתיחת הדלת ואף לגרום לדלת לעמוד בזוית של 90 מעלות ללא תזוזה. ובעזרת דחיפה קלה להחזיר את הדלת לסגירה איטית.
  • תחזוקה מינימלית – אחת לכמה חודשים מבצעים קריאה לבעל מקצוע מומחה לבדוק את תקינות המנגנון. לעיתים בעל המקצוע יוסיף גריז בתוך המערכת.
  • הדלת נשארת סגורה – כאשר מדובר על עסק, חשוב שהדלת תמיד תישאר סגורה ונעולה. לכן סגירה אוטומטית תגן על העסק שלכם מאנשים זרים להיכנס ללא פיקוח.

 

התקנת מחזיר דלת הידראולי עם המומחים של Fixdoor

המנגנון התקלקל? גיליתם כתמים של שמן ליד הדלת? מעוניינים להתקין מחזיר דלת הידראולי?  זה הזמן להתקשר למומחים של פיקסדור. אנו נגיע תוך 15 דקות לטפל לכם בדלת.

המומחים שלנו בעלי ניסיון של שנים בתחום ובעלי הכלים הייחודים לטיפול בבעיה. אנו מתחייבים למתן מחירים הוגנים וללא התפשרות על מקצועיות!

אז למה אתם מחכים? לחצו כאן או חייגו 050-5533392​

מעוניינים לדעת מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן