תיקון דלת בלגית

אנחנו עובדים 24/7 חייגו עכשיו 050-5533392​

אחד מסוגי הדלתות הנפוצות ביותר הן במבני מגורים והן במבנים עסקיים ומסחריים מסוגים שונים, היא דלת בלגית. במאמר זה, אנחנו נלמד להכיר מה זו דלת זכוכית בלגית, מדוע אנשים אוהבים להתקין אותה, וכן אנחנו נלמד על תקלות נפוצות וכיצד מתקנים דלת מסוג זה באופן אופטימלי.

תיקון דלת בלגית מתבצעת בעזרת איש מקצוע מומחה לתיקון דלתות זכוכית! לחצו כאן או חייגו 054-8394216

תיקון דלת בלגית

 

מהי דלת בלגית?

דלת זכוכית בלגית, זו דלת עשויה פרופיל אלומיניום חזק ואיכותי שבמרכזה חלונות זכוכית בגדלים שונים, מחולקים בצורה יפה ומרשימה. החלקים אינם חייבים להיות שווים בגודלם, אך בדרך כלל הם ישרים ומגיעים בצורות של ריבועים ומלבנים בגדלים שונים.

דלת בלגית יכולה להכיל פרופיל אלומיניום בשלל צבעים, בין אם זה לבן, שחור, אפור, חום ועוד. כמו כן, היא יכולה להגיע כדלת יחידה או כשתי דלתות ניצבות זו לצד זו. היא יכולה לשמש כדלת כניסה למבנה, כדלת במרפסות פתוחות ומקורות, חדרי שינה, חדרי עבודה ומקומות אחרים.

כמו כן, אפשר שהזכוכית בדלת תהיה חלקה ושקופה, אך אפשר שהיא גם תהיה מזוגגת, זכוכית לבנה ועוד. באופן טבעי, הבחירה בסוג הזכוכית תתבצע על פי עיצוב הדלת והמבנה בכלל וכן על פי אופי השימוש בדלת והמיקום בו היא מותקנת. מלבד שאלת הזכוכית, עלינו להחליט גם איזה מנגנון נעילה יותקן בדלת על מנת שנוכל לנעול אותה בצורה נוחה ובטוחה.

לפני שנסביר על סוגי תקלות איתן אנחנו עלולים להתמודד וכן כיצד נוכל לתקן את הדלת בשביל לחזור ולהשתמש בה, עלינו לדעת שאנחנו יכולים למצוא גם דלתות בלגיות עם פרופיל ברזל ולא רק עם פרופיל אלומיניום. בשני המקרים, מדובר כמובן על פרופילים מאוד חזקים, איכותיים ואמינים שיכולים לשרת אותנו זמן רב.

תקלות בדלת בלגית ודרכים לתקן אותן

בעיקרון, התקלה הנפוצה ביותר בדלת בלגית נגרמת במנגנון הנעילה של הדלת. מדובר על תקלות שמונעות מאיתנו לנעול או לפתוח את הדלת בצורה חלקה. זו בעיה מאוד משמעותית שיכולה להשפיע על שגרת החיים שלנו והיכולת שלנו להיכנס ולצאת מחלל המבנה בכלל והחדר בפרט.

על מנת לתקן את התקלה, עלינו להזמין איש מקצוע שמתמחה בכך. הוא יבחן את המנגנון וסוג התקלה ולאחר מכן יחליט כיצד ניתן לטפל בה. ייתכן מאוד שהפתרון יהיה להחליף את המנגנון הישן בחדש. לשם כך, הוא יסיר את כל הרכיבים שמתחברים ויוצרים את מנגנון הנעילה ובמקומם יתקין רכיבים ומנגנון אחר.

תקלה נפוצה אחרת, מאחר ומדובר בדלת זכוכית אזי שאנחנו אמורים למצוא רכיבים כגון מסילות,גלגלים ומחזיר דלת. זה תלוי באופי ובמבנה של הדלת. כל אחד מהמרכיבים האלה יכול להינזק בצורה כזו או אחרת, בין אם זה עקב בלאי, שחיקה או מכל סיבה אחרת. יש לפתור את הבעיה על ידי החלפת הרכיבים התקולים בחדשים.

ישנן כמובן גם בעיות אחרות שהן נפוצות בלא מעט דלתות באופן רגיל. למשל, בעיה בידיות של הדלת, צירים שנשחקו או נשברו, וכן מאחר ומדובר בדלת זכוכית, ייתכן והיא תישבר או תיסדק כתוצאה מחבלה מכוונת או מסיבות אחרות. במקרים כאלה, יש להחליף כמה שיותר מהר את החלק (אין צורך להחליף את כל הדלת לשם כך), על מנת שנוכל להשתמש בה בצורה בטוחה.

בכל אחד מהמקרים שציינו מטפל איש מקצוע שמתמחה בתיקון דלתות זכוכית ובפרט בכל מה שקשור לתחום של תיקון דלת זכוכית בלגית. הוא יגיע אלינו, יבחן את אופי ומידת הנזק ובהתאם יטפל בבעיה על מנת שיהיה ניתן לפתור אותה כמה שיותר מהר. הוא ישתמש לכך בידע, בניסיון ובכלים שעומדים לרשותו.

 

מעוניינים לדעת מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן