תיקון דלת אלומיניום

אנחנו עובדים 24/7 חייגו עכשיו 050-5533392​

דלת אלומיניום נחשבת לדלת חזקה, איכותית, אשר יכולה להחזיק מעמד זמן רב, בין אם היא מותקנת במבנה מגורים, מבנה עסקים או בכל מקום אחר. אם הדלת שלכם איננה תקינה, יש לכך סיבות רבות, חשוב להכיר אותן ולדעת כיצד ומי יכול לטפל בהן.

דלתות אלומיניום מותקנות, בדרך כלל, כדלתות פנימיות בתוך המבנה, בין אם זה במרפסות, בחדרי שירותים, משרדים, מחסנים ועוד, כמו כן, הן משמשות כדלתות חיצוניות, הן דלתות כניסה, הן כדלתות למחסנים וכן כדלתות המיועדות לסוג חדרים וחללים אחרים. הייחוד שלהן, הוא בכך שמדובר בדלתות מאוד חזקות מחד ומעוצבות ומסוגננות בצורה ייחודית מאידך.

תיקון דלת אלומיניום מתבצעת בעזרת איש מקצוע מומחה! לחצו כאן או חייגו 050-5533392​

תקלות נפוצות בדלתות אלומיניום

דלתות אלומיניום, כאמור, נחשבות לדלתות מאוד חזקות ואיכותיות, אך בדומה לכל סוג דלת אחרת, גם כאן אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם שורה ארוכה של תקלות אשר עלולות למנוע מאיתנו ליהנות מהדלת כפי שהיא. חשוב להכיר את התקלות ולדעת כיצד ניתן לטפל בהן.

דלת אלומיניום לא נפתחת/ננעלת

אחת התקלות הנפוצות ביותר של דלתות אלומיניום היא חוסר יכולת לפתוח או לנעול אותה. כתוצאה מבעיה במנגנון הפנימי של הדלת, ייתכן מאוד שנתקשה לפתוח אותה בצורה חלקה או לנעול אותה בכלל. לשם כך, יידרש להשתמש באיש מקצוע שידע כיצד לטפל בבעיה.

בעיה במנעול של דלת אלומיניום 

בעיה נפוצה נוספת בדלתות בכלל ובפרט בדלתות אלומיניום, מתגלה לא פעם במנעול של הדלת. זו בעיה שנוצרת עקב שחיקה, בלאי, שבר, וכן כתוצאה מסיבות אחרות. בעיה זו יכולה למנוע אפשרות להשתמש בדלת בכלל ובמנעול בפרט.

הדרך לטפל בבעיה היא לרוב החלפת המנעול הישן בחדש, אך איש מקצוע ידע לאבחן את הבעיה וייתכן ותהיה לו אפשרות גם לתקן אותו מבלי שיהיה צורך להחליף אותו. בכל מקרה, יהיה נכון להזמין איש מקצוע ברגע שמתחילים לגלות קושי לעבוד עם הדלת והמנעול, לפני שאנחנו נמצא את עצמנו תקועים בתוך או מחוץ לחדר.

תיקון דלת אלומיניום לבית

כאמור, אנחנו יכולים למצוא בלא מעט דירות ומבני מגורים דלתות אלומיניום. מדובר על דלתות המותקנות במרפסות וכן בחדרים אחרים. תיקון הדלת הוא הכרחי בשביל שיהיה ניתן להשתמש בה בצורה סדירה וכן בשביל שיהיה ניתן להשתמש בחדר עצמו כפי שאנחנו רוצים.

חשוב לומר, אחת הסיבות העיקריות בגינן יהיה נכון להזמין איש מקצוע היא בשביל למנוע מצב בו אנחנו ממהרים להחליף את הדלת הישנה בחדשה. ייתכן מאוד שהתקלה היא מאוד פשוטה ועל כן, אפשר פשוט לבצע תיקון ובכך להתגבר על הבעיה מבלי שיש צורך להחליף את הדלת או מנגנונים מסוימים המורכבים בתוכה.

תיקון דלתות אלומיניום לבית עסק

בלא מעט בתי עסק אנחנו יכולים למצוא דלתות אלומיניום, הן דלתות פנימיות והן דלתות חיצוניות. זהע יהיה הכרחי לתקן אותן כמה שיותר מהר, בשביל שנוכל להשתמש בדלת בצורה סדירה ולא לפגוע בשגרת העבודה של בית העסק.

בין היתר, תיקון דלת אלומיניום לבית עסק יידרש אם יהיה לנו קושי לפתוח ולסגור את הדלת בצורה חלקה, אם קיים קושי לנעול אותה, אם הדלת אינה נסגרת עד הסוף, אם המסילות של הדלת במקרה של דלתות הזזה מאלומיניום אינן תקינות וכן במצבים אחרים, בהם אנחנו עולים למצוא את עצמנו.

למה חשוב לפנות לאנשי מקצוע

כל הבעיות שציינו במאמר, מסבירות היטב מדוע מוטב לנו לפנות אל איש מקצוע שידע לאבחן את הבעיה ולטפל בה בצורה נכונה. הוא ידע לבדוק בדיוק מה הבעיה, איך לטפל, והאם יש צורך להחליף רכיבים שונים בדלת.

 

 

מעוניינים לדעת מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן