החלפת מנעול לדלת זכוכית

אנחנו עובדים 24/7 חייגו עכשיו 050-5533392​

היום יותר מתמיד דלתות זכוכית נפוצות כמעט בכל עסק או משרד שאליו נלך. דלת זכוכית נותנת מראה יוקרתי ואסתטי לבית העסק או המשרד. וככל שדלתות אלו נפוצות יותר, יש צורך גם באנשי מקצוע שיודעים לתחזק דלתות זכוכית. החל מהחלפת מנעול ועד כיוון הדלת והצירים.

חשוב לקחת רק אנשי מקצוע שמבינים ומתעסקים בדלתות זכוכית מהסיבה הפשוטה שהמנגנון שלהם שונה מדלת רגילה. כמו גם הקלות שניתן לעשות נזק לזכוכית הדלת כאשר מבצעים עבודה על הדלת.

דלת זכוכית

באילו מקרים נזמין החלפת מנעול לדלת זכוכית?

  • כניסה לעסק חדש – לא הייתם רוצים להיכנס בראש שקט כשאר אתם יודעים שרק לכם יש את המפתחות לעסק? לשם כך, מומלץ להזמין מנעולן להחלפת מנגנון המנעול בדלת.
  • החלפת מנעול תקול – הרבה פעמים מצבר לכלוך בתוך המנעול עצמו, דבר אשר מקשה על המפתח להיכנס או להסתובב בתוך המנגנון. יש צורך לתקן את המנעול ובמקרים מסויימים גם להחליפו.
  • אובדן המפתח – מקרה נפוץ מאוד שמצריך החלפת מנעול חדש.
  • המנעול שחוק או התעקם – יש מקרים שהדלת מקבלת מכה ומעקמת את המנעול. ברוב המקרים המומחים שלנו יצליחו לסדר את המנעול התקול ולחסוך כסף בהתקנת מנעול חדש.

 

תיקון מנעול דלת זכוכית

להבדיל מדלתות רגילות, דלתות זכוכית הן רגישות יותר. לכן יש להזמין מנעולן מומחה בעל ניסיון בסוג דלתות אלו. שימוש רב על ידי עוברים ושבים עלול לגרום לתקלות במנגנון הדלת ובמקרה הגרוע יותר אף לשבר או סדק בזכוכית הדלת. המומחים שלנו יודעים לתקן כל סוג של מנעול דלת זכוכית. החל מניקוי הצילינדר ועד ליישור המנגנון במידה והתעקם.

איזה מנעול מתאים לדלת שלי?

השאלה הראשונה שאנשי המקצוע שלנו שואלים היא איזה סוג דלת ולאיזה שימוש. למה? יש הבדל בהתקנת מנעול לדלת של משרד בעל 10 עובדים לבין דלת של משרד בעל 100 עובדים ויותר או לחילופין קלינקות גדולות וחנויות אשר מכניסות דרכם מאות אנשים ביום. לכן המנעול חייב להיות מותאם לשימוש שלו ולעומס בו הוא עובד.

אם יש לכם שאלה לגבי סוג המנעול, אל תהססו לשאול אותנו!

התקנת מנעול חובק לדלת זכוכית

מנעול חובק הוא מנעול איכותי העשוי נירוסטה והוא עמיד בפני קורוזיה או נזקי מים. המנעול כשמו כן הוא, חובק את דלת הזכוכית משני צדדיה בעזרת לחץ המופעל עליה. חשוב לציין שמנעול זה ננעל רק מצידו האחד של הדלת!

השימוש במנעול זה בדרך כלל לדלתות משרד. שימו לב שהתקנה של מנעול זה חייבת להיות בעזרת איש מקצוע המתמחה בכך! יש הרבה מקרים של אנשים לא מיומנים שכבר שברו זכוכיות בעת ההתקנה.

פנו אלינו להתקנת מנעול חובק לדלת – לחצו כאן או חייגו 050-5533392​

התקנת מנעול לדלת זכוכית עם Fixdoor

מחפשים התקנת מנעול לדלת זכוכית? צוות המקצוענים של פיקסדור יעמוד לרשותכם לכל בקשה! אנו דוגלים תמיד במקצוענות ובמתן מענה מהיר מסביב לשעון!

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ חינם השאירו לנו פרטים באתר או התקשרו.

 

מעוניינים לדעת מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן