החלפת צילינדר

אנחנו עובדים 24/7 חייגו עכשיו 050-5533392​

אחת העבודות הנפוצות ביותר בעולם הדלתות, היא החלפת צילינדר. זו עבודה נפוצה מאחר ולא פעם צילינדר של דלת נתקע, נשבר או נגרם לו נזק אחר ואז יש צורך להחליף אותו בצילינדר חדש על מנת שיהיה ניתן לחזור ולהשתמש בדלת בצורה סדירה.

בשביל להבין את החשיבות של החלפת צילינדר במשרד או בבית, יש תחילה להבין מה זה בכלל צילינדר, באילו דלתות אנחנו יכולים למצוא אותו, מה התפקיד שלו, ואז נוכל לראות ולהבין מה החשיבות של החלפתו במקרים בהם הוא לא מתפקד יותר.

החלפת צילינדר מתבצעת בעזרת מנעולן מומחה! לחצו כאן או חייגו 054-8394216

החלפת צילינדר

מה זה צילינדר ובאילו דלתות אנחנו יכולים למצוא אותו?

צילינדר הוא סוג של מנעול מהנפוצים שקיימים בשוק, אשר מבוסס על גליל אשר באמצעות סיבוב מפתח נכנס אל החור אשר ממוקם בקורות ובמשקופי הדלת. סיבוב המפתח יוצר את הפעולה אשר גורמת לתזוזה של הפינים בתוך המנעול, המאפשר לצילינדר להסתובב ובצורה כזו להיכנס אל החור ולנעול את הדלת.

אנחנו יכולים למצוא מנעולי צילינדר בסוגים שונים של דלתות. למשל, אנחנו יכולים למצוא אותו במנעול תלייה, מנעולי בריח, דלתות חוץ ופנים, דלתות עץ, דלתות ברזל, אלומיניום, וכן בדלתות זכוכית. ככל שהמנעול מורכב יותר וככל שיש בו יותר צילינדרים, כך גדל הסיכוי שיהיה מאוד קשה לפרוץ את המנעול. המורכבות של מנעול צילינדר תלויה גם בשאלה כיצד מסודרים הפינים (קו ישר או מעגל), וכן בסוג המפתח בו אפשר להשתמש לצורך פתיחתו ונעילתו.

כאמור, אנחנו יכולים למצוא צילינדרים בשורה ארוכה של דלתות, החל מדלתות בריח וכלה בדלתות עץ פשוטות. אנחנו יכולים גם למצוא צילינדרים בדלתות זכוכית ובסוגים אחרים. אפשר להתקין מנעול צילינדר הן בדלת חיצונית והן בדלת פנימית, וכמובן ניתן למצוא אותו במבני מגורים, בתים פרטיים ודירות, והן בבתי עסק, חנויות, משרדים, מסעדות ומקומות אחרים.

איך מתבצעת החלפת צילינדר ומה חשיבותו

החלפת צילינדר מתבצעת על ידי איש מקצוע, בתהליך עבודה שלא אמור להיערך יותר מחצי שעה עד שעה (תלוי במורכבות העניין ובניסיון של בעל המקצוע). התהליך נדרש כאשר אי אפשר להשתמש במנעול, לפתיחה או לסגירה, ואז יש צורך להחליף אותו ואת הצילינדרים. מעבר לכך, הרבה פעמים נדרשת החלפת צילינדר אם יש צורך להתקין בדלת מנעול הרבה יותר מתקדם ואיכותי מזה שמותקן בה כעת.

החלפת צילינדר במשרד מתבצעת בדרך כלל, כאשר היה ניסיון פריצה שצלח או לא צלח והמנעול ניזוק ולא ניתן להשתמש בו עוד. כמו כן, החלפת צילינדר לעסק היא חיונית אם קיים חשש שהצילינדר איננו חזק מספיק או שאיננו יכול למנוע פריצה אפשרית. ישנם מקרים בהם חברות הביטוח מחייבות את הלקוחות לבצע את השינוי על מנת שיסכימו לבטח אותן.

צריך לציין, החלפת צילינדר בדלתות זכוכית או בכל סוג אחר של דלת צריכה להתבצע על ידי איש מקצוע שמתמחה בכך. הוא צריך לבחון את המקרה ואז לבצע את ההחלפה, כשהמטרה היא כמובן לספק מנעול וצילינדרים חזקים יותר שיתאימו למבנה בכלל ולדלת בפרט.

על מנת לבצע את ההחלפה, הוא יפרק את המנעול הישן, במידת הצורך, הוא ירים את הדלת או יזיז אותה ממקומה על מנת שיהיה ניתן לנתק את הצילינדרים שאינם עובדים מהחורים, וכן הוא יצטרך לנתק את שאר הצילינדרים גם אלה שעובדים, בשביל שיהיה ניתן להסיר אותם ולהרכיב במקומם חדשים.

חשוב מאוד להזמין בעל מקצוע מנוסה, בעל ידע מקצועי נרחב ואת הכלים הדרושים לביצוע העבודה. יש להזמין אותו מיד כשמתגלה הבעיה, על מנת שיהיה ניתן לחזור ולהשתמש בדלת בצורה סדירה, מבלי להיתקע בחוץ או בפנים.

מעוניינים לדעת מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן