ידיות בהלה

אנחנו עובדים 24/7 חייגו עכשיו 050-5533392​

אנו מספקים ידיות בהלה למגוון דלתות ובסוגים שונים: ידיות בהלה לדלתות זכוכית, ידיות בהלה לדלתות פלדה, ידיות בהלה לדלתות אש ועוד! אם אתם מחפשים התקנת ידיות בהלה פנו אלינו עוד היום ונשמח לתת לכם שירות

 

 

מהי ידית בהלה?

ידיות בהלה הם סוג של מנגנון לפתיחת דלת המאפשר למשתמשים לפתוח דלת על ידי דחיפה של של הידית. בעוד שנועדו במקור כדרך למנוע לכידת אנשים במבנים ציבוריים או מסחריים בשעת חירום, ידיות בהלה משמשים כיום כמנגנון פתיחת הדלת העיקרי בבניינים מסחריים רבים.

הידית מורכבת ממוט מתכת קפיצי אשר מקובע אופקית לדלת המתנדנדת לכיוון יציאה. לחיצה או דחיפה של ידית הבהלה פותחת את הדלת, ומאפשרת לאנשים לצאת במהירות מהבניין.

תקני אש מחייבים שדלתות יהיו מצוידות עם ידיות בהלה במקומות מסחריים או ציבוריים שבהם פינוי המוני עשוי להיות איטי על ידי סוגים אחרים של דלתות.

לפעמים ידיות בהלה מיועדים אך ורק לשימוש חירום ועשויים להיות מצוידים באזעקות. עם זאת, בבניינים רבים ידיות בהלה מתפקדות כמנגנון העיקרי לפתיחת דלת גם בנסיבות רגילות.

השימושים העיקריים של ידיות בהלה

במקרה של צורך ביציאות חירום, דלתות עם ידיות בהלה פועלות ביעילות כדי לאפשר לאנשים לעבור דרך דלתות ביטחון במהירות. המנגנון המהיר של ידיות בהלה מפחית את הסיכון שהקהל הממהר עלול להפוך לפתע לעומס ביציאות. דחיסות של אנשים עלולות לגרום לנפילות, ריסוק ופציעות אחרות ואף למקרי מוות! כי לחלק האחורי של הקהל אין מושג שהאנשים בקדמת ההמון נתקלו בדלת ואינם יכולים  לצאת ממנה.

ידיות בהלה נמצאות בדרך כלל על דלתות שדורשות יציאות חירום המשרתות סוג או כמות מסוימת של קהל או אנשים. המקומות הנפוצים הם לרוב קניונים, מרכזים מסחריים, מבני ציבור ואפילו בנייני מגורים גדולים.

 

מחיר ידית בהלה

מחיר של ידית בהלה מתחיל ממחיר של 700 ש"ח לידית סטנדרטית ועד ל- 2000 ש"ח לידית שמגיעה עם בריחים או ידיות אלקטרו מכניות.

מעוניינים לדעת מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן