תיקון דלתות פנים

אנחנו עובדים 24/7 חייגו עכשיו 050-5533392​

דלת פנים היא בעלת תפקידים רבים ומגוונים בכל מבנה ומתקן בו הן מותקנות. זה נכון לגבי דלתות פנים המותקנות במבנה מגורים וזה נכון לגבי דלתות המותקנות במבנים מסחריים, עסקיים ואחרים. יש לדלתות תפקיד משמעותי ולכן אנחנו צריכים להקפיד שהן יעבדו באופן סדיר בשביל שנוכל להשתמש בהן כפי שאנחנו מעוניינים.

לכן, אם יש בעיה מסוימת בדלת, עלינו להזמין אנשי מקצוע שמתמחים בתיקון דלתות פנים. הבעיה יכולה לנבוע מהיבטים שונים, ממרכיבים אשר נשחקו או נוצר בהם בלאי, אלמנטים שיש צורך להחליף אותם באחרים, וכן בתקלות נקודתיות או רחבות המשפיעות על אופי השימוש בדלת ולעיתים גם על המבנה שלהן.

דוגמא טובה לכך אפשר לראות במקרים של נזקים הנגרמים לדלתות פנים מזכוכית. דלתות אלו מותקנות לא פעם הן במבני מגורים, למשל בחדרי שינה, מרפסות, וחדרים אחרים, הן במבנים עסקיים ומסחריים, וכן אנחנו יכולים למצוא דלתות פנים זכוכית המותקנות בשטחים משותפים במבנה, בין אם זה בלובי, מסדרון או בכל מקום אחר.

תיקון דלתות פנים מזכוכית מתבצעות בעזרת איש מקצוע מומחה לתיקון דלתות זכוכית! לחצו כאן או חייגו 054-8394216

תיקון דלת פנים

 

אילו תיקונים נדרשים לבצע בדלתות פנים?

בדומה לדלתות חוץ, גם לדלתות פנים ישנו תפקיד שמטרתו למנוע מאנשים זרים להיכנס אל חללים שאינם מורשים להיכנס אליהם. מעבר לכך, הרי שדלתות פנים אמורות להבטיח את הפרטיות שלנו, אמורות להבטיח לנו אפשרות לפעול ולהתנהל בצורה שקטה ורגועה מבלי שגורמים או רעשים חיצוניים יפריעו לנו. אנחנו משתמשים בדלתות אלו בשביל לייצר הפרדה בין חלל החדר לחלקים אחרים.

התיקונים שעלינו לבצע בדלתות פנים, מטרתם לאפשר לנו להשתמש בדלת בצורה תקינה, לאורך זמן. התיקונים נועדו גם לאפשר לנו להימנע מהצורך להחליף את הדלת באחרת. כך אנחנו יכולים לחסוך זמן, לחסוך כסף, ולהמשיך להשתמש בדלת מבלי ששגרת חיינו תיפגע או תשתנה בשום צורה שהיא.

בין התיקונים שאנחנו צריכים לבצע בדלתות פנים, אפשר למצוא, למשל, החלפת ידיות, החלפת מנעולים, החלפת מחזיר דלת לרצפה, החלפת משאבה, החלפת מסילות וגלגלים, החלפת צילינדרים, כיוון צירים. כמו כן, אם יש בדלת סדק, שבר או כל דבר אחר אשר נותן לה מראה לא שלם, לא חלק ונקי, אזי יהיה נכון לבצע תיקון, הן בשביל לשמור על המראה והן בשביל שנוכל להשתמש בה באופן סדיר.

התיקונים הנדרשים בדלתות פנים, לעיתים כוללים אך ורק את התיקון בחלק הקיים, אך במקרים רבים הם מחייבים החלפה של רכיבים תקולים. אחרת אנחנו לא נוכל לחזור ולהשתמש בדלת בצורה סדירה. לשם כך, בעל המקצוע אותו אנחנו מזמינים לצורך ביצוע העבודה, צריך לאבחן את הבעיה בצורה מדויקת ובסופו של דבר להחליף את החלק כפי שנדרש.

איך מזמינים בעל מקצוע בצורה נכונה

בשביל ליהנות משירות מקצועי ואיכותי, אנחנו צריכים לדעת כיצד להזמין בעל מקצוע שיכול לספק לנו שירות ברמה הגבוהה ביותר, בהתאם לאופי הבעיה איתה אנחנו מתמודדים וכמובן בהתאם לתקציב שעומד לרשותנו.

עלינו לבחון את הניסיון שעומד לרשותו, את היכולת שלו לאבחן את הבעיה בצורה נכונה ולטפל בה, להחליף את הרכיבים התקולים בחדשים ולבחון את העבודה שהוא ביצע בסיומה על מנת שיוכל לוודא בצורה חד משמעית שהעבודה בוצעה על הצד הטוב ביותר ואנחנו יכולים לחזור ולהשתמש בדלת.

לפני סיום חשוב לומר, ישנן תקלות בדלתות פנים אשר התיקון שלהן הוא מאוד פשוט, קל וזול. לעומת זאת, באופן טבעי, ישנם תקלות שמחייבות תיקונים משמעותיים יותר. בכל מקרה, יהיה נכון להזמין בעל מקצוע לצורך בדיקה ותיקון, ולא למהר להחליף את הדלת המקולקלת בדלת חדשה, מה שיכול לעלות לנו הרבה מאוד כסף.

מעוניינים לדעת מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן