תיקון דלת עץ עם זכוכית

אנחנו עובדים 24/7 חייגו עכשיו 050-5533392​

יש לכם דלת עץ עם זכוכית בבית או בעסק, והיא עובדת בצורה לא טובה? יש לכך סיבות רבות וחשוב להכיר אותן, בשביל לדעת כיצד לטפל בבעיה ולהחזיר את הדלת לשימוש רגיל. הן בשביל שתוכלו ליהנות ממנה והן בשביל שתוכלו להשתמש בה בצורה בטוחה.

בלא מעט מבנים אנחנו יכולים למצוא דלתות עץ עם זכוכית. מדובר על דלתות המשמשות הן כדלתות חיצוניות והן כדלתות פנימיות. השילוב של עץ עם זכוכית, הופך אותן לייחודי ומרשים, במיוחד אם דואגים לעצב אותן בצורות ייחודיות עם דוגמא מקורית.

 

תיקון דלת עץ עם זכוכית מתבצעת בעזרת איש מקצוע מומחה לתיקון דלתות זכוכית! לחצו כאן או חייגו 054-8394216

 

תיקון דלת עץ

 

תקלות נפוצות בדלת עץ עם זכוכית

אנחנו יכולים למצוא של תקלות נפוצות בדלת עץ עם זכוכית. חלק מהתקלות, כפי שנוכל לראות, מוכרות לנו גם ממקרים אחרים, קרי מדלתות מסוגים שונים. יחד עם זאת, מאחר וקיים שילוב של עץ וזכוכית, הרי שבחלק מהמקרים מדובר על תקלות ייחודיות לסוג דלת שכזו.

חשוב לציין, מלבד התקלות הנפוצות, הרי שאם אנחנו רוצים ליהנות מהדלת ומהעיצוב שלה, אזי שעלינו להקפיד גם לתחזק אותה כמו שצריך, לשמור על הניקיון, וכמובן על החומרים מהם היא עשויה. כן נוכל ליהנות מהעיצוב והסגנון שלה לאורך זמן.

דלת עץ עם זכוכית שלא ננעלת

אחת הבעיות הנפוצות בדלתות בכלל ובפרט בדלתות עץ עם זכוכית, היא שהיא איננה ננעלת כמו שצריך. זה יכול לנבוע מבעיות בצילינדרים של הדלת, זה יכול לנבוע מנזקים שונים שנגרמו לדלת בחלקה התחתון או בחלקים אחרים שלה.

בעיות במנעול של דלת עץ עם זכוכית

בין אם מדובר בדלת פנימית ובין אם מדובר בדלת חיצונית, הרי שבכל אחת מהן מורכב מנעול. לא פעם הוא נשחק ומתקלקל, מה שעלול לגרום לנו קושי להשתמש בדלת בכלל ובפרט במנעול. חשוב שאנחנו נקפיד לבחון אותו ואם יש בעיה, להזמין איש מקצוע שידע לטפל בה או לחילופין להסיר את המנעול הישן ולהחליף אותו בחדש.

בין הבעיות הנפוצות של מנעול המותקן בדלת עץ עם זכוכית אנחנו יכולים למצוא מצבים בהם המפתח איננו מסתובב בחור המנעול, אי אפשר לפתוח את הדלת למרות שהמפתח מסתובב, שבר או תקלה אחרת שמונעת מאיתנו לפתוח או לנעול את הדלת בצורה סדירה.

תיקון ציר דלת עץ

אחת הבעיות הנפוצות בדלתות עץ מתקשר לציר הדלת. עם הזמן והשימוש הגובר, ציר דלת העץ יכול להישבר או להתעקם וכיוצא בזאת הדלת לא תוכל לעבוד בצורה תקינה. בשביל בעיה כזאת צריך להחליף את צירי דלת העץ בצירים חדשים. יש מקרים בהם ניתן לתקן את הצירים הקיימים.

תיקון דלת עץ עם זכוכית לבית

חשוב מאוד שאנחנו נדע לאתר בעיה ולהזמין איש מקצוע שידע לטפל במקרה של תקלה בדלת עץ עם זכוכית לבית, בין אם מדובר בדלת פנימית ובין אם מדובר בדלת חיצונית. ההסבר לכך הוא פשוט, מדובר על דלת המשמשת אותנו לצרכים שונים. אם אנחנו לא נטפל בה, אזי שלא נוכל להשתמש בה ושגרת החיים שלנו עלולה להיפגע.

בפרט זה נכון כשמדובר על דלת חיצונית. אם אנחנו לא נטפל בתקלה כמה שיותר מהר, הרי שאנו עלולים למצוא את עצמנו במצב בו לא נוכל לפתוח או לסגור את הדלת, בין אם אנחנו נמצאים בתוך המבנה או מחוצה לו.

תיקון דלת עץ עם זכוכית לעסק

בלא מעט בתי עסק נהוג להרכיב דלת עץ עם זכוכית, הן בגלל היופי שלה, הן בגלל הסגנון והעיצוב, וכן בגלל העובדה שמדובר בדלת חזקה אשר מונעת אפשרות מאנשים זרים ולא מורשים להיכנס אל תוך הנכס. לכן במקרה של תקלה יש להזמין באופן מיידי איש מקצוע שיטפל בה.

למה כדאי לפנות למומחים של Fixdoor

לא כל אחד יכול לטפל בבעיות ותקלות הנגרמות לדלתות. חשוב להזמין אנשי מקצוע שמתמחים בכך, לנו את הניסיון הדרוש וכן את הכלים הרלוונטיים לטיפול בבעיה, בין אם היא בדלת עצמה ובין אם היא במנעול או בכל חלק אחר.

 

 

מעוניינים לדעת מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן