ידיות לדלתות זכוכית

אנחנו עובדים 24/7 חייגו עכשיו 050-5533392​

אם הידיות בדלתות הזכוכית בבית או בעסק לא עובדות בצורה טובה, הגיע הזמן להזמין איש מקצוע שיאבחן את הבעיה ויחליט, האם אפשר לתקן או להחליף אותן בידיות אחרות, זאת על מנת שתוכלו לחזור ולעשות שימוש בדלת בצורה סדירה.

ידיות לדלתות זכוכית, מעבר לעובדה שלעיתים הן פריט עיצוב מרשים וחיוני אשר קשה שלא לשים לב אליהן, אזי שיש להן גם משמעות מעשית. הן עוזרות לנו לפתוח את הדלת בצורה נכונה ובטוחה. במקום שאנחנו נצטרך להשתמש בדלת עצמה לשם כך, אנחנו יכולים לעשות שימוש בידית ולפתוח אותה.

אנחנו יכולים למצוא שורה ארוכה של תקלות נפוצות בידיות של דלתות זכוכית. מדובר על תקלות הנובעות מסיבות שונות, בין אם זה כתוצאה משחיקה ובלאי, בין אם זה כתוצאה מניסיון מכוון לשבור ולחבל בידית, בין אם זה מסיבות אחרות שעלולות להיווצר עם הזמן. מעבר לכך, אנחנו יכולים גם לרצות ולהחליף את הידיות על מנת לחדש את העיצוב והסגנון של הדלת, בעזרת ידיות חדשות.

החלפת ידיות לדלתות זכוכית בעזרת איש מקצוע מומחה לתיקון דלתות זכוכית! לחצו כאן או חייגו 050-5533392​

ידיות לדלתות זכוכית

 

תקלות נפוצות בידיות לדלתות זכוכית

ידית לא מסתובבת/נלחצת – אחת הבעיות הנפוצות בידיות בכלל ובפרט בידיות של דלתות זכוכית, היא שהידית איננה מסתובבת או איננה נלחצת עד הסוף. זה אומר, שאם אנחנו רוצים לפתוח את הדלת, אין לנו אפשרות כזו.

זו בעיה שיכולה להיווצר מסיבות שונות, למשל, כתוצאה משחיקה של הידית, כתוצאה שיש משהו שמפריע לה מבפנים, יכול להיות גם שהידית איננה משומנת מספיק ולכן אנחנו צריכים לבחון את הרכיבים הפנימיים שלה בשביל לראות מה סוג התקלה וכיצד מטפלים בה.

שבר או תקלה בידית – בעיה אחרת נפוצה היא כשיש שבר בידית, בין אם זה בחלק פנימי ובין אם זה בחלק חיצוני. זה יכול לקרות אם התרחש ניסיון לפרוץ את הדלת (בין אם הוא צלח ובין אם לאו), זה יכול להיווצר כתוצאה משימוש לא נכון בידית.

בשני המקרים, יהיה נכון להחליף את הידית בחדשה, על מנת שיהיה ניתן לחזור ולהשתמש בה בצורה סדירה. צריך לזכור, הידית מחוברת במקרים רבות למנעול של הדלת באופנים שונים. לכן אפשר שאם לא נטפל בבעיה, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתקשים לנעול את הדלת או לפתוח אותה בצורה סדירה. על כן, אנחנו צריכים לטפל בבעיה כמה שיותר מהר.

תיקון ידיות לדלתות זכוכית בבית

אם אנחנו משתמשים בדלתות זכוכית בבית, והידיות מתקלקלות, אזי שעומדת בפנינו השאלה, האם וכיצד נכון לנו לטפל בבעיה. אם מדובר על דלת זכוכית שאנחנו לא משתמשים בה, אז ייתכן ונעדיף לוותר על אופציית התיקון.

מנגד, אם מדובר על דלת חיצונית או דלת שאנחנו עושים בה שימוש רב, אז אין טעם להרהר בשאלה ולחכות, אלא להזמין איש מקצוע של תיקון דלתות זכוכית שיכול לטפל בבעיה כמה שיותר מהר, בשביל שנוכל לחזור ולהשתמש בה, לפתוח ולסגור אותה.

תיקון ידיות לדלת זכוכית בחנות או משרד

כשמדובר על בית עסק, אזי שהתיקון הוא הכרחי, בשביל שנוכל לשמור ולהבטיח את הגנתו של העסק. זה נכון כשמדובר על דלת פנימית או על דלת חיצונית. בשני המקרים, נידרש לתקן את הידית כמה שיותר מהר, בשביל שיהיה אפשר להשתמש בה בצורה סדירה.

למה חשוב לפנות לאנשי מקצוע מנוסים בתחום

מוטב לא לנסות ולפתור את הבעיה בעצמנו, שכן, אין לנו את הידע, הניסיון וכן את הכלים והציוד הרלוונטי לתיקון הידיות. הדרך הטובה ביותר לפתור את התקלה היא להתקשר אלינו! אנשי מקצוע שלנו שמתמחים בכך, יכולים לאבחן את הבעיה, לטפל בה, ובמידת הצורך גם להחליף את הידיות לחדשות. 

 

מעוניינים לדעת מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן