תיקון דלת זכוכית בגבעתיים

אנחנו עובדים 24/7 חייגו עכשיו 050-5533392​

כשאנחנו מתקינים דלת זכוכית בבית או בעסק, באופן טבעי, אנו לא חושבים שייווצרו בעיות וקלקולים אשר יחייבו אותנו להזמין אנשי מקצוע שיתקנו אותם. אך כפי שאנחנו יכולים להניח, בדומה להרבה מאוד אמצעים ומתקנים אחרים, גם במקרה של דלתות זכוכית, ייתכנו לא מעט קלקולים ועלול להיווצר בלאי, שיחייב אותנו לפנות אל מומחה בתיקון דלתות זכוכית.

לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא מומחה בתיקון דלת זכוכית בגבעתיים ובמקומות אחרים, אשר יכול לאבחן את הבעיה בקלות ולבצע את התיקונים הרלוונטיים עבורנו. אנו צריכים לדעת כיצד לבחור את איש המקצוע הנכון עבורנו, בין אם זה על פי הניסיון שעומד לרשותו, הידע המקצועי, הכלים והמכשור שהוא מחזיק בבעלותו וכן הזמינות שלו לבצע כל תיקון על פי הצרכים שלנו.

בחלק הבא של המאמר, נציג מספר מצבים בהם נדרש תיקון דלת זכוכית בגבעתיים, הן במבני מגורים והן במבנים אחרים. נסביר בקצרה על כל בעיה והמשמעות שלה, וכן מדוע חשוב להזמין איש מקצוע שיטפל בהן.

התקנת מחזיר דלת רצפתי בגבעתיים

אחד המתקנים החשובים ביותר בדלת זכוכית, הוא מחזיר דלת רצפתי. תפקידו למנוע מצב בו הדלת נטרקת בחוזקה או נסגרת בצורה לא טובה. בעיקרון, בכל פעם כשאנחנו רוכשים ומתקינים דלת זכוכית, יש בה אלמנט של מחזיר דלת. אך עם הזמן הוא עלול להתקלקל ויש צורך להחליף אותו.

לשם כך נזמין איש מקצוע שיודע מה זה מחזיר דלת רצפתי, יודע כיצד לאבחן את הבעיות שעלולות להיווצר בו וכיצד לטפל בהן. במידה ואין אפשרות לטפל, הרי שהוא ידע כיצד להחליף את החלק הזה בחלק חדש.

כיוון והחלפה של ציר דלת זכוכית בגבעתיים

אחת העבודות החשובות של מומחה לתיקון דלתות זכוכית בגבעתיים ובכלל, הוא כיוון והחלפה של ציר דלת. מדובר על ציר שאינו מכוון ולכן הדלת אינה נפתחת ונסגרת בצורה חלקה. דבר שיכול להפריע בשגרה וכן יכול להפריע לנו לסגור ולנעול אותה כמו שצריך. הפתרון הוא לכוון את הציר או להחליף אותו במידה ויש צורך בכך.

החלפת מנעול לדלת זכוכית בגבעתיים

אין ספק שהתיקון השכיח והמוכר ביותר בדלתות בכלל ובפרט בדלתות זכוכית בבית ובעסק, מתייחס להחלפת מנעול לדלת. שירות זה ניתן כאשר אנחנו מתמודדים עם מנעול ישן, בלאי שנוצר עם הזמן, מצב בו המפתח נתקע בתוך המנעול ואי אפשר להסיר אותו, כשיש ניסיון פריצה למנעול או כאשר המנעול ישן ורצוי להחליף אותו בחדש.

בכל אחד מהמצבים, יהיה צורך להזמין איש מקצוע שידע כיצד לפרק את המנעול הישן, לבחון איזה מנעול אפשר וצריך להתקין בדלת, על פי המבנה שלה ועל פי הצרכים שלנו, ובהתאם לכך הוא יתקין מנעול שיתאים לנו.

פריצת דלת זכוכית בגבעתיים

עוד שירות שכיח של מומחה בתיקון דלתות זכוכית בגבעתיים, היא פריצת דלתות במקרים בהם הדלת לא נפתחת מבחוץ ומבפנים. שירות זה, להבדיל משירותים רבים אחרים, ניתן גם בשעות הלילה המאוחרות, שעות הבוקר המוקדמות וכן בסופי שבוע, אם יש צורך בכך.

 

מעוניינים לדעת מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן