תיקון דלת זכוכית לאמבטיה

אנחנו עובדים 24/7 חייגו עכשיו 050-5533392​

דלת זכוכית לאמבטיה היא פריט שכיח מאוד אשר ניתן למצוא בלא מעט מבנים, בין אם מדובר במבני מגורים, בתי הארחה ובתי מלון, משרדים שיש בהם מקלחות אישיות, מרכזי בריאות וספורט ועוד. אם דלת זכוכית באמבטיה שלכם אינה עובדת בצורה ראויה, הרי שיש לכך סיבות רבות שצריך להכיר ולדעת כיצד לטפל בהן.

דלת זכוכית לאמבטיה יכולה להתקלקל כתוצאה מבלאי, שחיקה, כתוצאה מפעולה לא נכונה, שבר וחבלה. בין היתר, אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם בעיות כגון, חוסר יכולת לפתוח או לסגור את הדלת בצורה נכונה ועד הסוף, מצב בו הדלת איננה אטומה באופן מוחלט ומים יוצאים החוצה מן המקלחת, הצירים והמסילות לא טובות ועוד.

תיקון דלת זכוכית לאמבטיה מתבצעת בעזרת איש מקצוע מומחה לתיקון דלתות זכוכית! לחצו כאן או חייגו 054-8394216

תיקון דלת זכוכית לאמבטיה

 

בשביל שנוכל להתמודד עם כל אחד מהבעיות שציינו, עלינו להזמין איש מקצוע שמתמחה בכל מה שקשור לתחום של תיקון דלת זכוכית למקלחת. איש מקצוע יכול לאבחן את הבעיה ולטפל בה כפי שהוא רואה לנכון על מנת שנוכל לחזור ולהשתמש בדלת, כפי שאנחנו רוצים ומצפים.

תקלות נפוצות בדלת זכוכית לאמבטיה

כפי שנוכל לראות מיד, ישנן מספר תקלות נפוצות בדלתות זכוכית לאמבטיה אשר מחייבות טיפול מיידי של איש מקצוע. בחלק מהמקרים, מדובר על תקלות שחשוב מאוד לשים לב אליהן ולהתעסק איתן מיד ללא עיכובים, בשביל שנוכל להשתמש בדלת בצורה סדירה ובטוחה.

דלת זכוכית למקלחת שאיננה נסגרת

אחת הבעיות הנפוצות ביותר של דלתות זכוכית לאמבטיה היא, שאי אפשר לסוגר את הדלת עד הסוף. זאת אומרת, כשאנחנו מבקשים להיכנס לאמבטיה ולהתקלח, אז הדלת איננה נסגרת באופן הרמטי, מה שיכול גם לפגוע בפרטיות שלנו וגם למנוע אפשרות שהמים לא יצאו החוצה.

הפתרון הוא לבחון איפה בדיוק הבעיה וכיצד אפשר לטפל בה. הרבה פעמים הבעיה נובעת מכך שהצירים אינם מכוונים בצורה נכונה ולכן לא ניתן לסגור את הדלת כמו שצריך. יש להבטיח שיהיה אפשר לסגור אותה מבלי שהיא תיטרק, בצורה עדינה ושלווה.

דלת זכוכית למקלחת חורקת 

אם הדלת מגיעה עד לרצפה, הרבה פעמים כתוצאה משחיקה, אז היא עלולה לחרוק ולשרוט את הרצפה. זה יכול גם להיות מאוד לא נעים, גם להרוס את המשטח במקום, ובמקרים מסוימים גם להקשות על תהליך הפתיחה והסגירה של הדלת.

במקרה של תקלה כזו, יש לבדוק מה מפריע לדלת והאם המשקל שלה גרם לדלת לשקוע. אז יהיה צורך להרים אותה מעט ולהבטיח שהיא תישאר במצב החדש שלה ולא תשקע שוב כלפי מטה. באופן כזה יהיה ניתן להשתמש בדלת בצורה סדירה.

תיקון דלת זכוכית לאמבטיה בבית

היום, יותר מאשר בעבר, נהוג להתקין דלתות זכוכית באמבטיה בבית, בין אם זה במקלחת של ההורים ובין אם זה במקלחת של הילדים. על מנת לאפשר שימוש נוח ובטוח בדלת בפרט ובכלל בחדר, מוטב להזמין איש מקצוע בכל עת כשיש תקלה, על מנת שהיא לא תחמיר ותסכן את המשתמשים במקום.

תיקון דלת זכוכית לאמבטיה בעסק

לא מעט עסקים, בפרט משרדים, מציעים היום שירותים ומקלחות פרטיות הכוללים דלתות זכוכית. בשביל שתהליך השימוש בחדר יהיה מסודר ואפקטיבי, אזי שבכל מקרה של תקלה בדלת, יהיה נכון להזמין איש מקצוע שיוכל לאבחן את התקלה ולטפל בה כמה שיותר מהר.

למה חשוב לפנות לאנשי מקצוע מנוסים

כאמור, מי שאמור ויכול לטפל בבעיות של דלתות זכוכית למקלחת במבני מגורים, עסקים ומקומות אחרים, הם אנשי מקצוע שמתמחים בעבודה של תיקון דלתות זכוכית מסוג זה ובפרט עם תיקון תקלות, החלפת רכיבים, חידושים וכל דבר אחר שנדרש על פי מצב הדלת.

מעוניינים לדעת מחיר מראש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן